- 
Bengali
 - 
bn
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Ukrainian
 - 
uk
Czech
 - 
cs

O nás

O UBYTOVÁNÍ

Nabízíme  ,,celoročně,,  příjemné a klidné ubytovaní ve vyhledávané lokalitě Hodonína s max. kapacitou 10 lidí. Ubytovna se nachází v 1. patře budovy (bez výtahu) a sídlí na ul. Milíčova. Dostanete se k nám po hlavní cestě E51 (Bratislavská), přes Anenská – Masarykovo náměstí – Legionářů (směr přístaviště). Od ubytovny je to pouhých 5 min pěší chůze do samotného centra města, všude v okolí jsou restaurace, kavárny, obchody, déle muzeum T. G. Masaryka, ZOO Hodonín,  Lázně Hodonín, letní koupaliště se skluzavkami a tobogánem, krytý plavecký i dětský bazén, sauny, posilovny.

Přímo za ubytovnou pramení slepé rameno Moravy a podél toku je hezká promenáda. Procházkou nebo i na kole se dostanete až do přístavu na Baťův kanál (splav, posezení, občerstvení, možnost sezonního vyžití, plavba lodí, zapůjčení lodiček, člunů, v letní sezoně spoustu akcií,…)

HODONÍNSKO

Je oblíbená turistická destinace nejen pro ,,skvělé vinné sklípky a vína,, ale také i pro dlouhé a rovinaté cyklostezky a obrovskou dostupnost unikátních památek a výletů po Jižní Moravě. (Lednice, Valtice, Milotice, Pálava, Vodní nádrž Nové mlýny, Aqualand Moravia,…).

POKOJE

1 x 1 lůžkový pokoj        1 x 2 lůžkový pokoj

1 x 3 lůžkový pokoj        1 x 4 lůžkový pokoj

K dispozici společná – plně vybavená kuchyň (k vaření i ke stolování), lednice s mrazicím boxem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, indukční sporák s horkovzdušnou troubou. Dále jsou k dispozici 2 koupelny se sprchovým koutem, toalety (ženy/muži). Zdarma Wi-Fi, parkovaní (ve dvoře po domluvě).

Po domluvě dále možnost využití: pračky, sušičky

Po domluvě je možná i společenská místnost s TV.